ברוכים הבאים לאתר האינטרנט- www.popka.co.il, אתר המשחקים ברשת האינטרנט (להלן:"האתר" ו/או "פופקה"). שימושך באתר ובמשחקים המופיעים בו כפוף לקבלתך המוחלטת של הסכם השימוש שלהלן, אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר ותכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלו.

הודעה לילדים שגולשים באתר! חשוב ומומלץ לקרוא תקנון זה בליווי אחד ההורים.

עקרונות חשובים אותם יש לזכור בעת כניסה ו/או גלישה באתר, או בקיצור – עקרונות:

"רק משחק"

 1. רק שלכם - פרטיכם המזהים הנם אישיים ולכן, לטובתכם האישית ולמען בטיחותכם, אסור בתכלית האיסור למסור באתר ו/או בכל אתר אליו תעבר תוך כדי לחיצה על קישורית אשר תופיע באתר (כמפורט להלן) ו/או בכל מקום בו הנכם נדרשים למלא נתוני מלל חופשי ו/או במקום המיועד למתן תגובות, טוקבקים (במידה וקיים ו/או יהיה קיים באתר בעתיד) וכיוצא באלה כל פרט מזהה כגון - שם מלא, כתובת, טלפון וכדומה למי שאינכם מכירים ו/או מזהים בוודאות.
 2. הרשת - האתר ורשת האינטרנט פתוחים לכל אדם, אשר יכול לראות ו/או להעתיק ו/או לקרא את כל מה שהנכם כותבים או מעלים בדרך זו או אחרת לרשת האינטרנט ו/או לאתר (במידה ויתאפשר). לאור כך יש לחשוב פעמיים ובמידת הצורך להתייעץ עם מבוגר אחראי (רצוי ההורים ו/או אנשי מקצוע) לפני כל מה שאתם רושמים ו/או מעלים לרשת ו/או לאתר (במידה ויתאפשר).
 3. משחקים אלימים - לתשומת ליבכם ילדים, באתר ישנם משחקים אשר עשויים להיות בעלי אופי אלים במיוחד! באם נתקלתם במשחק כאמור אנא הציגו אותו להוריכם בטרם תשחקו בו, על מנת לקבל את אישורם לכך ועל מנת למנוע מכם חשיפה מיותרת לתכנים שייתכן כי אינם הולמים ו/או מתאימים לגילכם ו/או לאופייכם.
 4. שימוש בזכויות - חומרים כגון – משחקים, סרטים, תמונות, סדרות, מוזיקה, סיפורים, מאמרים, ציורים, איורים וכדומה, אשר לא קיבלתם רשות מפורשת לעשות בהם שימוש מאת היוצר ו/או הבעלים של אותם חומרים, עלולים לפגוע, באופן אסור, בזכויות של מישהו אחר. משכך, אל תעשו שימוש בחומרים שלא שייכים לכם ללא קבלת אישור מפורש לכך.
 5. חומר פרסומי - באתר יוצגו מפעם לפעם פרסומות כאלו ואחרות אשר מטרתן לשווק ו/או למכור לכל גולשי האתר את מרכולתם. לכן חשוב להבין כי לא כל מה שכתוב ומפורסם באתרי האינטרנט הנו נכון או מדויק ולכן יש להתייחס בחשדנות לכל הצעה ו/או פרסומת שאינכם בטוחים בנכונותה. רצוי להתייעץ עם הוריכם לפני ביצוע כל פעולה שעלולה לסכן אתכם ו/או לחייב אתכם או את הוריכם בהתחייבות כספית או אחרת.

  חשוב מאוד! לבדוק ולקרא את תנאי השימוש והתקנונים הספציפיים של כל פרסום ופרסום אשר יופיעו באתר בעיקר לגבי פרסומים אינטראקטיביים ו/או נושאי פרסים כגון – הגרלות, מבצעים, שאלות טריוויה, משחקים וכיוצא באלה אשר אינם קשורים ל- פופקה.

 6. קישורים לאתרים חיצוניים - לתשומת ליבכם ילדים, בכל מקרה שבו תלחצו על קישור המופיע על גבי פרסומת כלשהי ו/או על גבי קישור המוטמע במשחקים המופיעים באתר תועברו (ברוב המקרים) לאתר אחר שאינו פופקה. אנא שימו לב כי ייתכנו מקרים (שלא בשליטת פופקה) בהם יופיעו קישוריות המפנות לאתרים ימצאו תכנים שאינם הולמים ו/או בלתי חוקיים ו/או פוגעניים! אנא הודיעו לנו בכל מקרה כאמור על מנת שנוכל לבדוק את העניין ובמידת הצורך להסיר את הקישוריות מהאתר. בכל מקרה, פופקה לא תהיה אחראית כלפיכם ו/או כלפי כל אדם ו/או גוף אחר, בשום צורה ואופן, בקשר עם התכנים ו/או הנתונים, המידע וכל הקשור והמופיע באתר אליו עברתם כאמור.

לידיעתכם! בכל מקרה שבו אתם מרגישים מאוימים ו/או מרגישים פגועים ו/או מרגישים כי משחק כלשהו המופיע באתר אינו הולם ו/או גורם לכם לאי נוחות – אנא שתפו וידעו את הוריכם ו/או כל מבוגר אחראי עליו הנכם סומכים וכן פנו אלינו להנהלת האתר באמצעות הקשה על הקישורית "יצירת קשר" על מנת שנוכל לבחון את טענותיכם ובמידת הצורך ליתן מענה הולם.

כללי

 1. האתר נועד על מנת לאפשר לך הגולש, ליהנות ממגוון רחב מאוד של משחקים איכותיים הקיימים קיום, באופן שיהפוך את הגלישה באתר פופקה לחוויה ייחודית ומהנה (להלן:"השירות").
 2. לידיעתכם, זכויות הקניין הרוחני המלאות בשירות באתר פופקה שייכות באופן בלעדי לפופקה ו/או לסטודיו LENEX לבניית אתרים ואפליקציות (להלן:"הסטודיו"), אך יחד עם זאת, זכויות היוצרים במשחקים המופיעים באתר אינם שייכים בשום צורה ואופן לפופקה אלא ליוצרי ו/או בעלי הזכויות במשחקים אשר פרטיהם מופיעים ו/או מוטמעים על גבי המשחקים באתר.
 3. עליכם לדעת כי, במידה ותבצעו כל פעולה במשחקים מלבד לשחק וליהנות מהם, תהיו חשופים לתביעות בגין הפרת זכויות יוצרים!
 4. השימוש והשירות באתר מיועד לכם הגולשים והוא נועד להנאתכם ולשימושכם האישי בלבד. לאור כך, עליכם לדעת כי חל איסור מוחלט לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש מסחרי או אחר שאינו עונה על האמור לעיל. כמו כן, על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר ו/או להשתמש בשירות כדי להגדיל את התנועה לאתר האינטרנט שלך מסיבות מסחריות, כגון מכירות פרסום: לקחת את התוצאות מהשירות לעצבם מחדש ולהציג אותם, או להשתמש בכל רובוט, עכביש, מכשיר אחר או תהליך ידני לצורך ניטור או העתקה של תכנים מן השירות. אם אינך בטוח כי השימוש המיועד שלך בשירות מותר, אנא פנה אלינו. במידה ויימצא כי הנכם פועלים בניגוד לאמור בסעיף זה, רשאית הנהלת פופקה, בין יתר הסעדים המוקנים לה על פי כל דין ו/או חוזה, למנוע, לחסום ואף להסיר גישתכם לאתר.
 5. השימוש שלכם באתר, נחשב כהסכמה לתנאי השימוש המפורטים לעיל ולהלן. במידה ואינכם מסכימים לתנאי השימוש - או לחלק מהם – הפסיקו מיד את השימוש באתר או לחילופין אל תתחילו כל שימוש באתר!
 6. הגישה לאתר אפשרית מכל מקום בעולם אשר בו ניתן למצוא חיבור לרשת האינטרנט.

אחריות

 1. תנאי שימוש אלה מהווים הסכם נפרד בין המשתמש לבין פופקה. מוסכם ומובהר כי פופקה לא תהיה אחראית כלפי המשתמש במקרה של הפרת תנאים אלה על ידי משתמש אחר או התנהגות או מעשה אחר של משתמש או אדם אחר, וכי במקרה של הפרה כלשהי או מעשה אחר ע"י משתמש או אדם אחר, יוכל המשתמש לתבוע אך ורק את המשתמש או האדם האחר ולא תהיה לו כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלשהי כלפי פופקה ו/או הסטודיו.
 2. המידע והמשחקים המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא. לא תהיה לכם כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי פופקה ו/או כלפי בעליו של האתר ו/או כלפי הסטודיו, ו/או כלפי האתרים האחרים מהן נמשכו ואו נשלחו המשחקים. כל שימוש באתר תיעשה, אפוא, על אחריותכם הבלעדית והמלאה.
 3. פופקה תוכל לשנות תנאים אלה מדי פעם בפעם לפי שיקול דעתה הבלעדי והשינוי ייכנס לתוקף מייד עם פרסומו כאן. לפיכך אנו ממליצים לבדוק ולהתעדכן בדף זה מפעם לפעם בנוגע לשינוים כאלו ואחרים, לנוחיותך, לשימת לבך, בכל כניסה לאתר, ניתן יהיה לקרוא את תנאי השימוש בגרסתם העדכנית ביותר באמצעות הקשה על הקישורית "תנאי שימוש".
 4. שימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש של האתר.
 5. מובהר בזאת, כי רק האמור בהסכם זה יחייב את פופקה.
 6. רוב האמור בתנאי שימוש אלה מנוסח מטעמי נוחות בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

רישום והצטרפות כחברים באתר

 1. ייתכן כי בעתיד חלק מהתנאים לשימוש באתר יהיו טעונים הרשמה ומסירת פרטים מזהים ואישיים כגון: כתובת דואר אלקטרוני, דרכי ההתקשרות עימכם ועוד. השדות שחובה למלא יסומנו במפורש. הנתונים שתמסרו בעת ההרשמה לשירותים באתר יישמרו במאגר המידע של פופקה. על פי חוק, אינך מחויב למסור את המידע, אולם בלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכלו להירשם לשירותים ולפעילויות טעוני הרישום.
 2. אנו שומרים על פרטיותכם. אם תזינו את פרטיכם לאתר, פרטים אלו ישמשו אותנו לצרכים סטטיסטים שונים, ובתנאי שפרטים אלו לא יזהו אתכם אישית. פופקה תימנע, ככל האפשר, ממסירת פרטיך האישיים לצדדים שלישיים, אלא אם ניתנה לכך הסכמתך, או ש- פופקה תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי או אם תעמוד פופקה בפני איום שינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שביצעתם באתר. במקרה זה רשאית פופקה למסור את פרטיך לצד הטוען כי נפגע ממך או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.
 3. ייתכן כי, כחלק מהרישום באתר תידרשו לבחור שם משתמש וסיסמא אותה עליכם לזכור ולשנן ו/או לשמור במקום בטוח מהישג ידם של גורמים לא רצויים, אשר עלולים לפעול בצורה לא חוקית ו/או פוגענית תוך שימוש בסיסמא שלכם. רצוי, מפעם לפעם, להחליף את הסיסמא ובמידה ומישהו אחר עושה ו/או עשה ו/או לדעתכם יש חשש כי יעשה שימוש בסיסמא שלכם ללא רשותכם – יש להודיענו באופן מיידי!
 4. נאה דורש ונאה מקיים! האמור בסעיף 15 לעיל חל בהתאמה גם עליכם! לכן, חל איסור מוחלט לבחור ו/או להשתמש בסיסמא ו/או בשם משתמש של כל אדם אחר מבלי שקיבלתם את רשותו. לידיעתכם ועל אחריותכם – כל שימוש כאמור במטרה להתחזות לאחר ו/או להציג עצמכם כמישהו אחר מכל סיבה שהיא מהווה עבירה על החוק!!!
 5. שם משתמש, אשר לדעת פופקה (לפי שיקול דעתה הבלעדי) הנו פוגעני ו/או לא הולם ו/או קיים במערכת, עלול שלא להיות מאושר ו/או להימחק על ידי פופקה, והנכם מוותרים בזאת מראש על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בקשר לכך כנגד פופקה ו/או מי מטעמה.
 6. לצורך השלמת הרישום כחבר באתר, תישלח אליכם לכתובת הדואר האלקטרוני שהזנתם במהלך הרישום הודעה ובה תידרשו לאשר את הרשמתכם לאתר. אישור ההרשמה כאמור הנו הכרחי ובלעדיו לא תוכלו להשלים את הרשמתכם לאתר.
 7. עם רישומך במאגר המידע של פופקה, תהא פופקה רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי - בין אם מדובר במידע שהיא עצמה תפרסם ובין אם מדובר במידע שתקבל פופקה לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים. מידע זה ישוגר לתיבת הדואר האלקטרוני המשמשת אותך. באם אין ברצונך להמשיך ולקבל מידע מסחרי כאמור, תוכל, בכל עת, לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלת המידע המסחרי באמצעות פניה בכתב ל- פופקה.
 8. יובהר, כי פופקה אינה מתחייבת כי שירותי הדוא"ל יינתנו כסדרם וללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיו חסינים מפני פריצה לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, וכן כי ייתכנו מקרים בהם ימחקו חלק או כל דברי דואר המצויים בתיבה, לרבות רשימות תפוצה. משכך, פופקה לא תהא אחראית לכל נזק - ישיר או עקיף - לרבות עגמת נפש וכיוצא בכך שייגרמו לך ו/או לרכושך ו/או לצדדים שלישיים עקב כך. פופקה ממליצה לגבות את תיבת הדואר האלקטרוני שלך באמצעים נוספים, שאינם קשורים לרשת האינטרנט.

המשחקים ו/או התכנים שמופיעים ו/או יופיעו באתר

 1. כפי שהוזכר לעיל - המשחקים המופיעים כיום ו/או כאלה שיופיעו בעתיד באתר יהיו לקוחים מאתרים ו/או ממקורות שונים ואשר בנייתם, כתיבתם, ו/או יצירתם וכל הפרטים בהם לא בוצעו על ידי פופקה ואינם שייכים לפופקה. משכך, פופקה אינה אחראית למשחקים המוזכרים לעיל, לתוכנם, נכונותם וכיוצא בזה.
 2. בנוסף, ייתכן ובעתיד תינתן אפשרות לגולשים להעלות תגובות ו/או משחקים לאתר ויהיו חשופים לכל משתמשי האינטרנט אשר יגלשו בפופקה. לכן האמור לעיל ולהלן בהסכם זה יחול בהתאמה לגבי האפשרויות הקיימות כיום באתר וכן לגבי אפשרויות חדשות שיהיו בעתיד כאמור!
 3. משכך, עליכם לדעת כי במקרה כאמור, פופקה אינה יכולה לדעת אילו תגובות הנכם עלולים לקבל בעקבות מסירת התכנים, מי יגיב, ובאיזה אופן. על כן, פופקה לא תישא כלפיך (או כלפי מי מטעמך) באחריות לתגובות אלו, או לכל תוצאה שתגרם לך או לרכושך בעקבות התגובות הנ"ל ולכן נהגו בזהירות במסירת פרטים אישיים וכן בפניות שתקבלו מגולשים אחרים.
 4. פופקה רשאית לסרב לפרסם תגובות ו/או משחקים ו/או תכנים אשר לדעתה מפרים מי מהתנאים הנ"ל ו/או עלולים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו, והיא רשאית למחוק תכנים כאלו בכל עת.
 5. על מנת למנוע פגיעה בכם או באחרים, פופקה רשאית, לפי שק"ד ומבלי שהיא מחויבת לכך, לבדוק את התגובות ו/או המשחקים ו/או התכנים המועלים באתר לפני ו/או לאחר העלאתם לאתר ולעשות כל פעולה על מנת להסיר ו/או להגביל ו/או לצמצם כל תוכן שיש בו ו/או שעשוי לפגוע בכם ו/או באחרים.
 6. עליכם לדעת - קיים קושי רב ואין באפשרותה של פופקה לפקח ו/או לשלוט על כל המידע, התכנים, ההודעות, והחומרים האחרים שיימשכו ו/או יועלו באתר מאת האתרים השונים ו/או על ידי גולשים שונים (אם וככל שבעתיד יתאפשר) בכל התכנים כאמור אשר ניתן להשיג תוך שימוש באתר. משכך, פופקה אינה אחראית לתגובות ו/או למשחקים ו/או לתכנים המוזכרים לעיל, לתוכנם, נכונותם וכיוצא בזה.
 7. פופקה שומרת לעצמה את הזכות להסיר מהאתר בכל עת, לפי החלטתה הבלעדית וללא מתן הודעה כלשהי ואף לחסום גישה של גולשים לאתר, במידה ותובא לידיעתה תלונה בנוגע לתוכן באתר או במקרה של חשש ו/או חשד ו/או בעיה כלשהי בקשר עם התכנים באתר ו/או אחר.
 8. בכל מקרה, האחריות הבלעדית לתגובות ו/או למשחקים ו/או לתכנים בעייתיים כמוזכר לעיל, ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה עליכם הגולשים ו/או על הצד השלישי שהעלה תכנים אלו לאתר.
 9. בפעולותיה של פופקה לא יהא בכדי להטיל עליה אחריות כלשהי, מכל מין וסוג שהוא, ו/או ליצור התחייבות כלפי כל אדם ו/או אחר בקשר לתגובות ו/או למשחקים ו/או לתכנים שיופיעו ו/או שיוסרו מהאתר ו/או בקשר לפעולות שתנקוט פופקה, בין היתר, כדי למנוע פעולות שעשויות לפגוע בזכויות של הגולשים באתר ובזכויותיה של פופקה.
 10. בנוסף לאמור לעיל, התגובות ו/או המשחקים ו/או התכנים שמפרסמים ו/או יפרסמו בעתיד (במידה ויתאפשר) הגולשים באתר מהווים ומבטאים את דעת וכוונת הגולשים שהעלו את התכנים לאתר כאמור. תכנים אלו אינם מבטאים את עמדתה ו/או דעתה ו/או כוונתה של פופקה ואילו תקפותם, אמינותם או דיוקם הנם מוטלים בספק ואין כל בטוחה לכך שהם אכן נכונים. האחריות הבלעדית לתכנים אלו ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על הגולשים שהעלו אותם לאתר ו- פופקה אינה נושאת בכל אחריות לתכנים שלא הועלו ישירות על ידה בכל דרך שהיא.
 11. עם אישור תנאי שימוש אלו מצהירים ומתחייבים הגולשים ו/או כל משתמש באתר אשר מעלים תכנים, כגון: משחקים, תגובות, מוסיקה, תמונות, סרטים, סדרות, תוכנות, גרפיקה, מידע כתוב ו/או קישורים המפנים לתכנים אלו ו/או אחר, כי החומר ו/או התוכן שהועלה על ידו הנו מקורי שלו ו/או בבעלותו המלאה ו/או כי קיבל רשות מבעל הזכויות בתוכן כדי להשתמש בו ומשכך, רשאית פופקה להשתמש בחומרים ובתכנים אלו, ללא הגבלה כלשהי.
 12. בכל מקרה של ספק הנוגע להעלאת תוכן כזה או אחר לאתר, ו/או במקרה שנלקח תוכן מאתר אחר, הנכם נדרשים ומתחייבים בזאת שלא להעלות את אותו תוכן כאמור לאתר.
 13. לפופקה לא תהיה אחריות ביחס למשחקים הנמצאים באתר, הפעלתם, מקוריותם, תוכנם, מהימנותם, דיוקם, אמינותם והשפעתם על הגולשים ו/או רכושם (כוללם מחשבם) ובכלל זה לכל נזק, אי נוחות, אבדן, עגמת נפש וכיוצא באלו תוצאות, ישירות או עקיפות שתיגרם לכם, לרכושכם או לכל צד שלישי בשל שימוש בתכנים אלו.
 14. במשלוח תכנים לאתר אתם מקנים לפופקה זכות לנהוג בתכנים מנהג בעלים ללא הגבלה של זמן ובמסגרת זו למשל להציג, להעתקי, להפיץ, לשדר בכל מדיה שהיא (כולל טלוויזיה וסלולר (ולעשות בתכנים כל שימוש אחר לפי שיקול דעתה. כמו כן, במשלוח התכנים אתם מאשרים כי כל שימוש של פופקה ו/או מי מטעמה בתכנים פטור מכל חובה לתשלום תמלוגים ו/או כל תשלום מכל מין וסוג שהוא וכי אינכם זכאים ולא תהיו זכאים לתשלום או תמורה כלשהי בגין התכנים ובגין השימושים שתעשה בהם פופקה ו/או מי מטעמה על פי תנאי שימוש אלו.
 15. פופקה רשאית לערוך כל תוכן שהועלה על ידכם בכל מקרה שתרצה לפרסמו, לפי שיקול דעתה המוחלט, ובכלל זה לקצר, לשנות, לעבד ולעשות כל פעולה הנדרשת לשם כך.

שימוש באתר

 1. האתר מוגבל לשימוש אישי, ואין לעשות בו כל שימוש מסחרי ללא הרשאה מפורשת בכתב מ-פופקה. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר.
 2. פופקה רשאית לסגור את האתר ולשנות, מעת לעת, את מבנהו, מראהו וזמינותם של המשחקים ו/או השירותים והתכנים הניתנים בו, לרבות הסרת משחק כזה או אחר ו/או החלפתו ו/או הוספת משחק חדש בכל עת וזאת ללא צורך להודיע לך על כך מראש ו/או לפרסם זאת לידיעה באתר. על כן, לא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי פופקה בקשר לכך.
 3. פופקה אינה מתחייבת שהשירות הניתן באתר והמשחקים או הפעילויות השונות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהא חסין מפני גישה לא חוקית, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל פופקה או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, ו- פופקה לא תהא אחראית לכל נזק - ישיר או עקיף - עגמת נפש וכיוצא בכך שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.
 4. אין פופקה מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. עצם הימצאותו של קישור מסוים באתר אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ו- פופקה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך. יתכן שתמצא שתכנים אלה אינם הולמים את צרכיך, או שאתה מתנגד לתוכנם, או שהנך סבור כי הם מקוממים, מרגיזים, בלתי נאותים, בלתי חוקיים או בלתי מוסריים. פופקה אינה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים הויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
 5. מבלי לגרוע מן האמור, פופקה אינה אחראית לכל נזק - עקיף או ישיר - שייגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם תגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

חומרים שאסורים לפרסום ו/או להעלאה באתר ושימושים אסורים

 1. שימוש ו/או פרסום ו/או (במידה ויתאפשר) העלאת משחקים ו/או תכנים שאינם בבעלותכם ושלא הותרו במפורש הנם אסורים!
 2. ל- פופקה אין אפשרות לפקח ו/או לשלוט על המידע, התכנים, ההודעות, והחומרים האחרים המועלים על ידי המשתמשים באתר או אשר ניתן להשיג באמצעות האתר.
 3. פופקה אוסרת על כל משתמש ו/או גולש לפרסם ו/או לשלוח לאתר תוכן או כל חומר אחר, לרבות קישורים לאתר אחר אשר יש בהם איום, סוד, פגיעה, העלבה, הוצאת דיבה, השמצה, פורנוגרפיה, מילות גנאי, הטרדות למיניהן, גזענות, עבירה פלילית או מעודדים לעבור עבירה פלילית, פרטים אישיים של אחרים (ובפרט של קטינים), או ביטויים לא ראויים אחרים, חומר פרסומי או מסחרי, חומר פרטי שאסור לפרסום או לשימוש, חומר שעלול להפך זכויות של אחר, כולל זכויות קניין רוחני, חומר שעלול להטעות גולשים, חומר שעלול לפגוע במחשב או ברכוש של אחרים, חומר שכולל וירוס ו/או סוס טרויאני, וכן כל חומר שעלול להפריע לאחרים הגולשים באתר ו/או להעמיס על מערכות המחשב של האתר, לרבות כל פעולה שהנה עבירה על חוקי מחשבים ואינטרנט.
 4. הנכם נדרשים שלא לפרסם ו/או להציג את האתר ו/או חלקים ממנו ו/או עמודים המצויים ו/או תכנים ששייכים לאתר בכל אתר אחר, לא בהתאם לתנאי שימוש אלו ומבלי שניתן תחילה הקרדיט המתאים ל- סטודיו ו/או לפופקה על זכויותיהם בחומרים המפורסמים ו/או המוצגים והכל על פי נוסח שיוסכם על ידי פופקה באותו עניין ואך ורק לאחר שניתנה הסכמת פופקה לכך מראש ובכתב.
 5. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, לשכפל, להעביר לאחר, להדפיס, לשדר, להשמיע בפומבי, לעשות שימוש מסחרי, ליצור יצירה נגזרת, לפרסם, להציג או לשנות את התוכן הכלול באתר, לשנות ו/או לחשוף את קוד המקור של האתר ו/או לעשות שימוש בסימן מסחר רשום או בלתי רשום של פופקה ו/או של כל צד שלישי ו/או להפר בכל צורה אחרת את זכויות הקניין הרוחני של פופקה ו/או של כל צד שלישי שקניינם הרוחני מוצג ו/או מופיע באתר ו/או בכל חלק ממנו, להציג אתר זה כחלק מאתר אחר. במידה ויימצא כי הנכם פועלים בניגוד לאמור בסעיף זה, רשאית הנהלת פופקה, בין יתר הסעדים המוקנים לה על פי כל דין ו/או חוזה, למנוע, לחסום ואף להסיר גישתכם ו/או תכניכם מהאתר.
 6. הנכם מתחייבים בזאת לפצות ולשפות את פופקה ו/או מי מטעמה בגין כל נזק ו/או הפסד שייגרמו לה ו/או הוצאה שתיאלץ לשאת עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

מידע מסחרי ו/או פרסום באתר

 1. בכל מקרה, ידוע ומוסכם כי פופקה אינה אחראית על תכני פרסומות ו/או מידע מסחרי המופיעים באתר, לרבות אמינותם, דיוקם, נכונותם ובכל מקרה האחריות היא של הגולש ו/או המשתמש לבדוק את נכונות הפרטים, דיוקם והאחראים לפרסום ו/או לתוכן המסחרי.
 2. מומלץ בחום לבדוק ולקרא את תנאי השימוש והתקנונים הספציפיים של כל פרסום ופרסום אשר יופיעו באתר בעיקר לגבי פרסומים אינטראקטיביים ו/או נושאי פרסים כגון – הגרלות, מבצעים, שאלות טריוויה, משחקים וכיוצא באלה אשר אינם קשורים ל- פופקה.
 3. במטרה להציג בפניכם פרסומות שונות, פופקה נעזרת ועושה שימוש בשירותים שונים ו/או חברות שעושים שימוש במידע שאינו כולל את השם, הכתובת, כתובת הדואר האלקטרוני או מספר הטלפון שלכם וזאת למשל באמצעות הצבת ו/או זיהוי קובץ "קוקי" בדפדפן שלכם.
 4. פופקה תהא רשאית בכל עת וללא הודעה מוקדמת להסיר ו/או למנוע גישה לכל פרסומת או מידע מסחרי שפורסם בניגוד לתנאי השימוש ו/או בהיעדר הסכמה מראש ובכתב מאת פופקה.
 5. פרסום מידע מסחרי באתר אינו מהווה כל עידוד או המלצה או שידול לרכישת מוצרים או שירותים המפורסמים או מקודמים בו.

קניין רוחני וזכויות יוצרים

 1. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים או להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר. במידה ויימצא כי הנכם פועלים בניגוד לאמור בסעיף זה, רשאית הנהלת פופקה, בין יתר הסעדים המוקנים לה על פי כל דין ו/או חוזה, למנוע, לחסום ואף להסיר גישתכם ו/או תכניכם מהאתר.
 2. כל החומרים המוצגים באתר, כולל כל הדפים, התכנים, הקבצים הגרפיים, התמונות, האיורים, הטקסטים, קטעי הוידיאו, קטעי האודיו (צליל), המשחקים, הכתבות, העיצובים, וכל חומר אחר הכלול באתר שייכים לפופקה בלבד או שיש לפופקה רשות מהבעלים של החומרים להשתמש בהם. מובהר כי פופקה לא יצרה ו/או בנתה ו/או כתבה את המשחקים המוצגים באתר וזכויות היוצרים במשחקים אלו שייכים ליוצרים המקוריים שלהם ו/או לבעלי הזכויות החוקיים בהם ואשר שמם ו/או כתובתם ו/או פרטי ההתקשרות עימם ו/או הפנייה לאתר שלהם מוטמעים על גבי המשחקים.
 3. שמה של פופקה ה- Domain של האתר ושמות הפעילויות שיועלו על ידי פופקה, סימני המסחר באתר ככל שישנם ו/או יהיו בעתיד, הנם קניינה של הבלעדי של פופקה ו/או של הסטודיו ו/או מי מטעמם.
 4. ייתכן כי לחלק מן המשחקים ו/או מהתכנים באתר או שיועלו בעתיד לאתר, יהיו בין היתר, על פי רישיונות שקיבלה או תקבל פופקה מתאגידי זכויות יוצרים ו/או מבצעים או על פי רישיונות שינתנו במסגרת הסכמים בין פופקה לבין צדדי ג' למיניהם. חובה על הגולשים שלא לעשות כל פעולה הקשורה בתכנים שבאתר לרבות העתקה ו/או הקלטה ו/או שידור ו/או השמעה פומבית שלא לצרכים אישיים של התכנים או חלק מהם וזאת על מנת שלא להפר את זכויותיהם של המבצעים ו/או היוצרים שתכניהם מופיעים באתר. בכל מקרה חובה להימנע מעשיית שימוש בתכנים כאמור או בחלקים מהם מבלי לקבל הסכמה מפורשת בכתב ומראש מבעלי הזכויות בתכנים ו/או מ- פופקה.
 5. עליכם לדעת כי, בכל פעם שהנכם מעלים מידע ו/או חומר, ו/או מפרסמים ו/או שולחים ו/או מעבירים תוכן כלשהו לאתר או באתר, הנכם מעניקים בזאת ל-פופקה ו/או מי מטעמה, הרשאה בלתי חוזרת ובלתי מוגבלת (בזמן ובמקום) לעשות כל שימוש בהם על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא תמורה, ובכלל זה לערוך, להסיר, לעבד, לשכתב, להעתיק, לשנות, להפיץ, לשדר, לתרגם, לעצב מחדש, לתת הרשאות לאחרים, למכור וכיוצ"ב. הנכם מוותרים בזאת מראש על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בעניין.
 6. פופקה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי שהיא מחויבת לכך, לסרב לפרסם תכנים שנשלחו על ידי משתמשים ו/או למחוק תכנים קיימים המופיעים באתר, ללא כל הודעה מוקדמת.
 7. עליכם לוודא כי אין בהעלאה ו/או משלוח התכנים והצגתם באתר משום הפרת הוראות דין, כגון הפרות של דיני זכויות יוצרים ומבצעים; חוק איסור לשון הרע, התשכ"ה-1965; חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981; חוק האזנת סתר, התשל"ט-1979;
 8. האחריות המלאה לכל נזק שייגרם ל-פופקה ו/או מי מטעמה חלה על הגולשים שהעלו את התוכן. כמו כן, הגולשים שיעברו על הוראות תנאי השימוש ויבצעו עבירות אסורות כאמור, פוטרים בזאת מראש את פופקה ו/או מי מטעמה מכל אחריות בנוגע לתכנים אלו;

קישורים לאתרים אחרים

 1. פופקה אינה אחראית לתקינות אתרים ו/או לשימוש באתרים אשר אליהם יופנו הגולשים באמצעות קישורים לאתרים אחרים המופיעים באתר. רוב האתרים הנ"ל אינם שייכים ו/או קשורים לפופקה, ולפופקה אין הרשאות בהם ו/או כל שליטה או אחריות או אפשרות פיקוח על התכנים המצויים באתרים אלו, על מדיניות הפרטיות של אתרים אלו האם התכנים באתר הנם מהימנים, מלאים או עדכניים.
 2. פופקה אינה בודקת ואינה מתחייבת כי נבדקו התכנים אליהם ניתן להגיע באמצעות הקישוריות שיופיעו באתר ולכן רצוי לקרוא את תנאי השימוש של כל אתר ואתר לפני גלישה ו/או ביצוע פעולות שונות באתר.
 3. פופקה מבקשת מכם להודיע לה בכל מקרה שבו קיימת קישורית המפנה לאתרים בהם מצאתם תכנים שאינם הולמים ו/או בלתי חוקיים ו/או פוגעניים על מנת שתוכל לבדוק את העניין ובמידת הצורך להסירה מהאתר.
 4. דעו כי בכל מקרה כניסה לאתר דרך קישורית המופיעה באתר הנה על אחריותכם בלבד.

גישה לאתר, פרטיות, ואיסוף מידע באתר

 1. האתר ורשת האינטרנט פתוחים לכל אדם, אשר יכול לראות ו/או להעתיק ו/או לקרא את כל מה שהנכם כותבים או מעלים בדרך זו או אחרת לאתר. לאור כך יש לחשוב פעמיים לפני כל מה שאתם רושמים ו/או מעלים לאתר.
 2. פרטיכם המזהים הנם אישיים ולכן, לטובתכם האישית ולמען בטיחותכם, אסור בתכלית האיסור למסור באתר ו/או (במידה ויתאפשר בעתיד) בפורומים ו/או בכל תוכן אותו ניתן יהיה להעלות לאתר בעתיד (אם ויתאפשר) על ידכם ו/או בכל מקום בו הנכם נדרשים למלא נתוני מלל חופשי ו/או במקום המיועד למתן תגובות, טוקבקים וכיוצא באלה כל פרט מזהה כגון - שם מלא, כתובת, טלפון וכדומה למי שאינכם מכירים ו/או מזהים בוודאות.
 3. קיימת גישה לאתר בכל מיני צורות ודרכים וביניהם באמצעות מנועי חיפוש למיניהם, כניסה דרך קישורית או הפניה אחרת מאתרים שונים, מרשתות סלולאריות המאפשרות גלישה ו/או צפייה בתוכן המופיע באתר וכיוצא בזה.
 4. עצם אישורכם את תנאי שימוש, הנכם מאפשרים בזאת ל- פופקה להתחקות אחר נוהגיכם באתר, בעת השימוש שלכם באתר, ובכך לאגור סוגי מידע אודותיכם כגון: העמודים שבהם צפיתם, כתובת ה-IP באמצעותה נכנסתם לאתר ועוד. דעו כי בעת כניסתכם לאתר המערכת של פופקה מתעדת את כניסתכם לאתר, מתעדת באילו משחקים הנכם משחקים ואורך הזמן בו שיחקתם בכל משחק.
 5. המידע כאמור נשמר במאגריה של פופקה ו/או מי מטעמה בהתאם להוראות הדין וזאת על מנת לספק לכם שירותים שונים באתר; כדי לשפר ולהרחיב את מגוון האפשרויות והפעילויות באתר; כדי לאפשר חלק מהפעילויות המוצעות באתר; לאפשר הצטרפות לאתר; לצורכי פופקה ליצירת קשר עמכם במידת הצורך; לצורך בקרה, תפעול תקין של האתר ופיתוחו; לצורך קיום הוראות כל דין; סטטיסטיקות לרבות לצורך פרסום דיוור וכדומה.

זכות לעיין במידע

 1. היה והזנת מידע פרטי כלשהו באמצעות האתר, והנך מעוניין כי פופקה תפסיק ו/או תימנע מלעשות שימוש במידע הפרטי ו/או לקבל עותק מן הפרטים האישיים שסיפקת ו/או לבטל את הסכמתך לשיתוף בפרטיך, הנך מתבקש לשלוח אלינו דואר אלקטרוני באמצעות הקשה על הקישורית - "יצירת קשר" באתר אשר בו תפורט בקשתך כאמור.
 2. לידיעתכם, על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, כל אדם זכאי לעיין בעצמו, או על ידי בא-כוחו שהרשהו בכתב או על ידי אפוטרופוס, במידע שעליו המוחזק במאגר מידע.

סמכות שיפוט

 1. השימוש באתר ותנאי השימוש אלה כפופים לחוקי מדינת ישראל ולבית המשפט המוסמך בתל אביב תהיה סמכות שיפוטית בלעדית (היינו מחלוקת ו/או סכסוך הנוגע לאתר יידון אך ורק בבית המשפט המוסמך בתל אביב).

תקפות הוראות תקנון זה

 1. במידה והוראה מהוראות תקנון זה, תקבע על ידי ביהמ"ש כבלתי חוקית ו/או בלתי תקפה, למרות כוונת הצדדים, אזי לא יבטל הדבר את יתר הוראות תקנון זה ו/או את חלקי אותה הוראה שבוטלה ו/או צומצמה על ידי הערכאה המשפטית.

צוות פופקה וסטודיו LENEX מאחלים לכם חווית גלישה מהנה.